📚 Horúce knižné zľavy

E-kniha E-Čarovné Slovensko 08/2020 -

E-Čarovné Slovensko 08/2020 (e-kniha)

PDF MAFRA Slovakia (2020)

🌴 Okamžite na stiahnutie
2,50€

Unikátne fotografie Slovenska, veľké príbehy, exkluzívne reportáže, cestovanie, recepty, záhrada, praktické rady a tipy... to je Čarovné Slovensko.
Každý mesiac vám bude prinášať zaujímavé príbehy s unikátnymi fotografiami o magických miestach našej krajiny, nádhernej prírode – faune i flóre, fantastických a kreatívnych Slovákoch. Ale tiež o remeslách, tradíciách v modernom prevedení. Chýbať nebudú ani praktické rady a tipy.

Stráviť leto čo najintenzívnejšie je snom azda každého, no nie vždy má človek dostatok času, energie, či nápadov, kde hľadať zaujímavé tipy na lokality, kde by sa dalo niečo pekné vidieť, niečo nové dozvedieť, niečo adrenalínové zažiť, či niečo nepoznané vyskúšať. Sto najlepších letných potuliek po Slovensku je rozdelených do rôznych kategórií, ako napr. výlety za dobrodružstvom, divočinou, zvieratami, technickými pamiatkami, ale aj pre rodiny s deťmi, či aktívnych ľudí. Dovolenkové plány mnohých Slovákov sa prispôsobili situácii súvisiacej s pandémiou koronavírusu, a tak je leto v našej čarovnej krajine pre nich tou najideálnejšou voľbou, veď stále je tu čo objavovať. Čoraz populárnejšie sa stáva hľadanie nových dobrodružstiev v akomsi vlastnom hoteli na kolesách – v karavane. Spať v obklopení prírody, budiť sa na spev vtákov či kvákanie žiab, jesť absolútne hocikde, to je tá pravá prázdninová sloboda. Niektorí si vonku v prírode vedia „vychutnať“ aj letnú búrku so všetkým, čo k nej patrí - blesky, hromy, prívalové dažde, silný vietor- no iní uprednostnia radšej jemnejší a bezpečnejší vizuálny zážitok, aký im vie poskytnúť padanie hviezd. Kde sú na Slovensku najlepšie podmienky na pozorovanie padajúcich hviezd a ako ich fotiť prezrádza astrofotograf, ktorého snímky ocenila aj NASA. Nechýbajú unikátne a jedinečné fotografie z ďalších nádherných miest nášho krásneho Slovenska.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020

Zaradené v kategóriách