🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Srdce ženy 2021 -

Srdce ženy 2021

Sloboda a harmónia v živote ženy

I Can Academy (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 21%
11,77€

Podporte 6 dôležitých oblastí života a získajte harmóniu, slobodu a rovnováhu

Rok 2020 bol pre veľa ľudí výnimočne náročný. Priniesol zmeny, na ktoré nebol pripravený asi nik. Aj o tom je však cesta životom. Niekedy nás podporí, inokedy to vyzerá tak, akoby sa nás snažil zraziť na kolená. Je na nás, či si zvolíme cestu obete alebo sa v strede toho chaosu naučíme tancovať, aby sme aj tak prekvitali.

V tomto diári vám pomôžeme poskladať rozpadnuté. Dať znova dokopy a poliečiť 6 dôležitých oblastí života:

  • Vzťahy: Ako spôsobiť zmenu (nielen) v partnerskom živote dokonca aj vtedy, keď druhá strana nespolupracuje, Ta sa dozviete v októbrovom cvičení. Pozrieme sa tiež na to, ako získať nadhľad vo vzťahoch, pretože z nadhľadu sa ľahšie riešia akékoľvek situácie.
  • Zdravie: Ako podporiť svoje zdravie jednoduchou zmenou dýchania, sa naučíte v májovom cvičení. A v septembrovom cvičení nastavíte svoju myseľ na zdravé myšlienky.
  • Sebaláska a sebarealizácia: Aj keby sme možno veľmi chceli, nedokážeme kontrolovať každú jednu vec, ktorá sa nám v živote stane. Nepríjemné veci sa občas dejú aj dobrým ľuďom. Čo však máme vždy pod kontrolou, je naša reakcia na ne. V prvom cvičení preto zhodnotíte svoje možnosti a príležitosti v každej zo 6 dôležitých oblastí života, aby ste ich vedeli počas roka využiť.
  • Prosperita a financie: Cesta k hojnosti môže viesť aj cez rozumné využívanie toho, čo už máme. Ako si zjednodušiť život dobrovoľnou skromnosťou, sa naučíte v aprílovom cvičení. A ak treba, napravíme spoločne aj vzťah k peniazom, aby vaše podvedomie nezastavovalo vašu cestu za hojnosťou.
  • Práca: Efektivita a úspech v práci je často daný praktizovaním prospešných návykov. V augustovom cvičení sa dozviete, ako si vytvárať nové návyky tak, aby bolo jednoduché dodržať ich (nie je to o pevnej vôli a ani o lenivosti). Naučíte sa tiež, ako zvládať nečakané stresujúce situácie plné chaosu tak, aby ste nestratili rozvahu a našli v nich niečo prospešné.
  • Komunita: Náš pocit šťastia závisí do veľkej miery od toho, aké máme interakcie s ľuďmi naokolo. Inak povedané: ľudia, ktorí pomáhajú iným a majú blízke vzťahy, zažívajú väčší pocit šťastia. Na sféru komunity sa pozrieme bližšie vo februári a v novembri, aby ste sa odpútali od minulosti, ktorá by vás mohla brzdiť.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788089924264 Počet strán: 240 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách