Aprílová knižná akcia už od 1,90 €, klikni tu =>

Veselo je v Bullerbyne

Astrid LindgrenSlovart (2020) • Séria Príbehy z Bullerbynu • 3. diel

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
6,00€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅Výhodné ceny ✅Bezpečný nákup

Ďalšie veselé príbehy detí z malej švédskej osady. Keď leto zavíta do Bullerbynu, Lisa, Lasse, Bosse a ich priatelia sa veselo zabávajú. Lozia po skalách, lovia mamuty, starajú sa o jahniatko, chytajú raky, otvoria si višňový obchod a oslavujú letný slnovrat. „Ľutujem každého, kto nebýva v Bullerbyne,“ hovorieva Lisa. To však tvrdí len vtedy, keď s Annou nemusia strážiť Olleho malú sestričku Kerstin.
Tretia kniha o príhodách detí z Bullerbynu uzatvára rozprávanie švédskej autorky svetového mena Astrid Lindgrenovej o živote šestice detí, o ich výmysloch a lapajstvách, hrách a radostiach. Príhody malých nezbedníkov už celé desaťročia patria k čitateľsky najobľúbenejším titulom zlatého fondu literatúry pre deti. A nielen pre ne.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Bara roligt i Bullerbyn Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 8+ ISBN: 9788055648521 Rozmer: 150×200 mm Počet strán: 144 Väzba: pevná Štýl: dobrodružnýJazyk: slovenčina

Vydavateľstvo Slovart

Obchodný názov: Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o.Adresa: Bojnická 10 831 04 Bratislava Slovenská republikaE-mail: slovart@slovart.sk

Zaradené v kategóriách