📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Príručka (ne)dokonalej matky - Iveta Bartalos Tóth, Krisztina Mészáros

Príručka (ne)dokonalej matky


🍌 Odosielame o 11 dní.
11,50€
Zľava 7%
10,70€

preto v tejto knihe všetky čitateľky a čitatelia nachádzajú pre seba tie pravé príbehy a úvahy o materstve, o partnerstve, o živote...

Komu vlastne venujú túto knihu? "Lákavé odporúčanie, podľa ktorého existuje príručka dokonalého materstva, by na obálke knihy pôsobilo skvostne. Dobrý dojem by sme vyvolali, keby sme o sebe tvrdili, že sme svoj život zasvätili excelentnému zvládnutiu tejto úlohy bez najmenšej chybičky. Nebudeme však klamať. Byť mamou nie je ľahké, práve naopak, je to neskutočne ťažké. A ak by nestačilo to množstvo očakávaní, ktoré na seba kladieme my, od okolitého sveta dostávame hromadu ďalších. Pretože všetci vedia lepšie než my, aké by sme mali byť, čo a ako by sme mali prežívať, hoci niekedy musíme bojovať o holé prežitie, aby nás nepohltil kolobeh práce, rodiny a sebarealizácie. Niekedy zlyháme, inokedy hviezdime. Akceptujeme, že v živote už to tak chodí, rovnako aj v našich príbehoch, ktoré práve držíte v ruke. Pre nás bolo vždy dôležité, aby sme ostali samy sebou vďaka úprimnosti, a nie dokonalosti, o ktorej sa dá iba snívať a nádejať."

Iveta Bartalos Tóth a Krisztina Mészáros - blogerky, spisovateľky, organizátorky, zakladateľky komunity Maďariek žijúcich na Slovensku s názvom Lebo byť ženou je dobré v tejto knihe spomínajú na udalosti, ktoré samy zažili, keď boli ich deti malé. Na citové výkyvy, na krásne i ťažké chvíle či skúšky sily. Zmýšľajú dnes rovnako? Nie. Predsa však boli práve tieto udalosti, vďaka ktorým sa stali tými, kým sú dnes.

Knihu excelentne pretlmočili do slovenčiny: Tímea Krekovič Beck a Lenka Nagyová.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 135×185 mm ISBN: 9788089748303 Počet strán: 176 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách