🎂 Už len dnes je POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 15€ 🎉

Po francúzsky za 3 týždne + CD

Chcete sa čo najskôr naučiť po francúzsky tak, aby ste sa mohli dorozumieť? V tejto jazykovej príručke nájdete...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,50€
Zľava 17%
10,38€

Chcete sa čo najskôr naučiť po francúzsky tak, aby ste sa mohli dorozumieť? V tejto jazykovej príručke nájdete najpoužívanejšie francúzske výrazy, ktoré na to budete potrebovať.
Prvých 20 kapitol obsahuje jednoduché vety a slovné spojenia a príklady preberaného gramatického javu - napríklad časovanie základných slovies (byť, mať, môcť, vedieť, dať, potrebovať...), tvorenie otázky, zámená, číslovky, pasívne tvary. Je veľmi dôležité a najmä užitočné, že pri všetkých výrazoch je prepis výslovnosti. Tieto vety a slovné spojenia sú na priloženom CD, použiteľnom na CD prehrávači aj v počítači, nahovorené v slovenčine aj vo francúzštine (franc. lektor so vzorovou výslovnosťou). Na konci každej kapitoly sú praktické cvičenia so správnymi riešeniami a cenné informácie o franc. dejinách, kultúre a živote v krajine vôbec.
Ďalších 20 kapitol ponúka slovnú zásobu z rôznych tematických oblastí - jedlá a nápoje, oblečenie, cestovanie, rodina nákupy, mesto... Ani tu nechýba prepis výslovnosti. Zároveň obsahujú zaujímavé informácie napr. o francúzskom stolovaní, o najznámejších odrodách vína a o krajoch, kde sa dorábajú, o školskom systéme, turistických či cyklistických trasách (aj vo Švajčiarsku).
Na konci príručky je zaradený franc.-slov. a slov.-franc. slovník.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2009 Rozmer: 135×175 mm ISBN: 9788010017584 Počet strán: 176 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách