🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Kľukatá cesta

V hniezde vreteníc

Brian FreemanIkar (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 20%
11,12€

Inšpektor Frost Easton z oddelenia vrážd už roky nevidel svojho bývalého priateľa Dennyho. Jedného dňa Denny zomrie rovno pred Frostovým domom, a skôr ako naposledy vydýchne, povie záhadné slovo – Lombard. Frost Easton si to nevie vysvetliť, a tak začne pátrať. Vysvitne, že Denny je najnovšia obeť série vrážd, ktoré spája charakteristická stopa, grafit červeného hada neďaleko miesta činu. Je to práca sériového vraha? Alebo je Dennyho smrť komplikovanejšia a osobnejšia?

Pátranie po odpovediach zavedie Frosta do hniezda vreteníc, pochybnej sanfranciskej smotánky, v ktorej sa meno Lombard vyslovuje veľmi potichu a opatrne. Inšpektor zisťuje, že tajomstiev je oveľa viac. V nebezpečnej hre na mačku a myš s nepriateľom, ktorý pozná jeho každý krok, zisťuje, že nemôže nikomu dôverovať. A kdesi v kľukatých uliciach mesta uprostred šikovne utkanej siete striehne prefíkaný protivník, pripravený opäť zaútočiť.

Originálny názov: The Crooked Street Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055173887 Počet strán: 376 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách