Nové septembrové knižné zľavy sú TU!

Bábkar

Erik Axl SundIkar (2020) • Séria Melanchólia • 2. diel

🍌 Odosielame o 4 dni.
14,90€
Zľava 10%
13,41€

📚Prečítaná za 8,94€ (Zľava 40%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Krimiromán nominovaný na prestížnu cenu Švédskej akadémie autorov detektívok za rok 2019!
Inšpektor Kevin Jonsson vyšetruje prípad obchodovania so sexom na internete. Človek s falošnou identitou, prezývaný Bábkar, používa zákerné metódy, aby si od neplnoletých dievčat vynútil erotické fotografie a účinkovanie v pornofilmoch. Pátranie privedie Kevina k dvom šestnásťročným dievčatám Nove a Mercy. Napriek mladému veku už obe majú za sebou kruté skúsenosti, preto ich napokon prichýli Ústav pre sexuálne zneužívané dievčatá v Štokholme. Lieči sa tu aj Alice, dcéra dobre situovaného riaditeľa podniku, ktorý však žije dvojakým životom.

Jedného dňa Nova s Mercy z liečebne utečú. V nádeji na lepší život v Amerike sú ochotné urobiť čokoľvek, klesajú však až na samé dno. Kevin Jonsson po nich neúnavne pátra, ale aj jeho svet sa rúca vo chvíli, keď vyjdú najavo fakty z minulosti jeho otca. Kto je Bábkar, ktorý si tak surovo zahráva so životmi iných?

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Dockliv: Grå Melankoli Rok vydania: 2020 ISBN: 9788055174891 Rozmer: 145×227 mm Počet strán: 448 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách