Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Zrkadlový muž

Ak svedok prehovorí, potrestajú nevinného

Lars KeplerIkar (2020) • Séria Joona Linna • 8. diel Výpredaj

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
16,90€
Zľava 41%
9,90€

📚Prečítaná za 10,14€ (Zľava 40%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Ôsmy knižný prípad komisára Joona Linna s názvom Zrkadlový muž.

Cestou domov zo školy zmizne mladé dievča. Napriek úsiliu polície aj rodiny sa ju nepodarí vypátrať. O päť rokov ju nájdu brutálne zavraždenú na detskom ihrisku uprostred Štokholmu. Pomocou sledovacích kamier inšpektor Joona Linna vystopuje očitého svedka. Ukáže sa, že Martin je duševne chorý človek, ktorý si neuchoval nijaké spomienky na to, čo videl. Je poznačený vlastnou traumou, viní sa z dcérinej smrti. Joona sa rozhodne kontaktovať psychiatra Erika Mariu Barka a zistiť pravdu pomocou hypnózy. Martinova manželka dostane výstrahu: ak svedok prehovorí, odnesie si to ich blízky nevinný človek. Čoskoro svoju hrozbu naplnia.
Čo vedie k únosom mladých žien a aký plán majú s nimi únoscovia? Ako veľmi bolí rodičov smrť dcéry a kam až siaha túžba po moci a naplnení vlastných predstáv o „božom“ poslaní? Joona Linna čelí ďalšiemu prípadu.

Zo švédskeho originálu Spegelmannen (Albert Bonniers Forlag, Stockholm 2020) preložil Jozef Zelizňák.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Spegelmannen Rok vydania: 2020 ISBN: 9788055175553 Rozmer: 145×227 mm Počet strán: 464 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: napínavý

Zaradené v kategóriách