Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

DVD Laci Strike: Škola tanca (DVD+CD) -

Laci Strike: Škola tanca (DVD+CD) (DVD)

/Prvá Hip Hopova škola tanca/ Súčasťou je aj zaujímavý bonus Tanečná príprava finalistov ČESKO SLOVENSKEJ SUPERSTAR...

Bonton Film (2009)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
2,99€
Zľava 10%
2,69€LACI STRIKE uvádza: DVD ŠKOLA TANCA.

Možno povedať, že úspech a predaj prvého DVD s názvom „Laci Strike – Cesta tanečníka“ predstihol očakávania a bola mu udelená trojnásobná ZLATÁ platňa za počet predaných nosičov.

Laci Strike ako výnimočný tanečník, choreograf a obľúbený učiteľ svojich žiakov žije predovšetkým tancom, no všetky jeho nápady a skúsenosti sa na prvé DVD jednoducho nevošli.
A tak bolo viac-menej jasné, že dokument Cesta tanečníka nebude osamelou lastovičkou. Prešiel rok a Laci nám ponúka ďalší počin z dielne Street Dance Academy a BJ Videos – DVD „Škola tanca“. Sám názov napovedá, že na druhom DVD Laci oveľa názornejšie ukáže, ako „jeho“ tanec vyzerá v praxi.

V jednotlivých kapitolách interaktívnej tanečnej školy sa oboznámite so všetkými štýlmi street dance. Zároveň sa krok za krokom naučíte základné tanečné kroky a filozofiu jednotlivých štýlov. Nevynecháme ani lekciu pre tých najmenších. Učiteľmi budú tí najpovolanejší: Laci Strike a jeho svetoví hostia ako Crazy Legs a Caleaf z New Yorku, Byron z Paríža, Mouse z Filipín, Niki zo Švédska a ďalší.


Súčasťou DVD Škola tanca je zaujímavý a veľmi aktuálny bonus Tanečná príprava finalistov ČESKO SLOVENSKEJ SUPERSTAR :
- zábery z tanečnej lekcie v tanečnej sále
- zábery zo scény
- zábery dokumentujúce atmosféru tesne pred vystúpením finalistov zo zákulisia
Okrem bežných hodín tanca Laci Strike so „superstáristami“ pripravuje a nacvičuje špeciálne choreografie nielen do súťažného kola zameraného na skladby Michaela Jacksona a Madonny. Prostredníctvom vysielania súťažných večerov na TV Nova a TV Markíza sa tak Laci Strike dostane do širokého povedomia českej i slovenskej verejnosti.
K bonusom patrí tiež :
- vystúpenie s DAROU ROLINS – Laci Strike a jeho tanečná skupina sú dvornými tanečníkmi tejto populárnej speváčky a vystupujú na jej koncertoch a eventoch v Českej i Slovenskej republike
- spoločná show s hviezdnou hip hopovou skupinou THE FUGEES a záznamy z ďalších eventov...
K DVD bude pribalené CD s HIP HOPovými mixami prestížnych DJ-ov.
DVD/CD má tendenciu v budúcom roku ísť do svetovej distribúcie.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2009 Rozmer: 135×190 mm Dĺžka: 75 Obal: DVD obal

Zaradené v kategóriách