🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Ďalší na rade

Karen M. McManusIkar (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,90€
Zľava 7%
12,00€

Pravda alebo odvaha? Ani jedno sa vám nebude páčiť!

Odkedy sa Štvorka z Bayview očistila od podozrenia zo Simonovej vraždy, objavilo sa viacero pokusov o oživenie jeho povestného Klebetníka. Nikto však nevedel zneužívať citlivé informácie tak ako on. Až doteraz. Simon je mŕtvy, no ktosi odhodlane pokračuje v jeho odkaze. A prichádzas úplne novými pravidlami. Tento raz nejde o aplikáciu, ale o hru Pravda alebo odvaha.

Neznáma osoba vyzýva vybraných študentov zo strednej, aby sa rozhodli pre jednu z možností. Ak si zvolia pravdu, vyzradí o nich chúlostivú klebetu. Ak si vyberú odvahu, čaká ich náročná úloha. Iná možnosť neexistuje. Hráči o sebe nerozhodujú. Prvá na rade je Phoebe. Kto sa rozhodne nehrať, volí si pravdu. Tá o Phoebe nie je pekná. Ďalšou v hľadáčiku je Maeve. Žiaľ, mala byť múdrejšia. Vždy si treba vybrať odvahu. Pozvanie príde aj Knoxovi, ďalšiemu z partie, no vtedy sa už hra škaredo zvrtne.

Originálny názov: One of Us Is Next Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 14-18 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055173429 Počet strán: 352 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách