🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Prečo má mama všetko v...

Pretože rodina je provradá

Gill SimsLindeni (2020)

🍌 Odosielame o 3 dni.
13,99€
Zľava 7%
13,01€

Podarí sa mamičke nájsť konečne spôsob, ako mať všetko v ****?

Mama sníva o osobitej vidieckej chalúpke s dverami obrastenými ružami a so zhovorčivými sliepkami v záhrade. No život – ako vždy – neubieha podľa jej predstáv. Sliepky Paxo, Oxo a Bisto sú veľmi nepríjemné, ani zamak zhovorčivé, a ruže majú ostré tŕne. A aby toho nebolo málo, zo vzácnych zlatíčok sú teraz desiví tínedžeri.

Celé dni a noci trávia na snapchate, bezcieľne sa pofľakujú po neveľkej chalupe a komunikujú výhrade vrčaním – teda až na prípady, keď práve od mamy nepožadujú taxikárske služby v skorých ranných hodinách alebo nestrúhajú prehnané pózy a grimasy do svojich príbehov na instagrame. V dome stále chýba mlieko a nenásytný Peter v momente zhltne každé jedlo, ktoré sa ocitne v jeho zornom poli. Podarí sa mamičke nájsť si aspoň chvíľu pre seba a užiť si ju? Obzvlášť teraz, keď sa presťahovala od manžela a na všetky problémy ostala sama? A nájde konečne spôsob, ako mať všetko v ****?


Originálny názov: Why Mummy Doesn’t Give a ****! Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 15+ Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788056616727 Počet strán: 384 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách