🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Sladké vábenie

Dostane ju do cudzieho náručia či radšej do svojho?

Johanna LindseyIkar (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,90€
Zľava 21%
9,40€

William Blackburn, gróf z Ketterhamu, sa pre nešťastný duel musel zmieriť so životom v škótskom vyhnanstve s dcérou Vanessou. Keď tá dospeje, núti ju vrátiť sa k matke a predstaviť sa v londýnskej spoločnosti. Vanessa bola vychovaná slobodne a je pre ňu ťažké, aby sa odrazu zmenila na spôsobnú mladú dámu. Napokon súhlasí len preto, aby otcovi umožnila návrat z vyhnanstva. Netuší však, akú cenu za to bude musieť zaplatiť.
Lord Montgomery Townsend ustavične žije v nebezpečenstve, lebo kryje nekonečné škandály princa regenta. V Londýne je ich už toľko, že musí odísť na vidiek a ukryť sa v dome kontesy z Ketterhamu. Tam sa Vanessa po rokoch stretáva s matkou. Zanedlho kvôli otcovi prekvapivo súhlasí s matkiným plánom vydať ju za arogantného mládenca zo vznešenej rodiny. Mladý muž však o ňu nejaví záujem a Montgomery jej radí, ako si ho získať. Čoskoro si však uvedomí, že Vanessa preňho predstavuje priveľké pokušenie. Nemal by sa s ňou radšej oženiť on sám?

Originálny názov: Temptation's Darling Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 ISBN: 9788055172415 Rozmer: 125×200 mm Počet strán: 312 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách