📚 Viac ako 60 000 kníh doručíme do Vianoc!🎄

Boom boom - Frozen II

Trefl (2020)

🍌 Odosielame o 7 dní.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
4,98€
Zľava 7%
4,63€

Elsa a Anna sa spolu s vernými spoločníkmi vydávajú na kúzelnú cestu, počas ktorej ich priateľstvo preverí nejedna skúška.
Hru hrajú všetci súčasne. Vytvorte z kariet balíček a zazvoňte! Vyhráva ten, kto ako prvý nazbiera kompletnú sériu kariet s postavami z filmu Frozen 2.


Príbeh animovanej rozprávky Ľadové kráľovstvo (Frozen) je inšpirovaný rozprávkou Hansa Christiana Andersena Snehová kráľovná nakrútil v roku 2013 Walt Disney Animation Studios.
Nebojácna a večne optimistická Anna sa vydáva na veľkolepú výpravu v doprovode drsného horolezca Kristoffa a jeho verného soba Svena, aby našla svoju sestru Elsu, ktorej ľadové kúzla uväznili kráľovstvo Arendelle do večnej zimy. Na svojej ceste sa Anna a Kristoff stretávajú s najvyššími veľhorami sveta, mýtickými trollmi a srandovným snehuliakom Olafom a navzdory drsným živlom sa zúfalo pokúšajú dosiahnuť svojho cieľa skôr než bude úplne neskoro.

A už čoskoro sa dočkáme pokračovania tohto fantastického príbehu, kde Anna a Elsa spolu s Olafom a Kristofom stvárnia hlavné postavy zatiaľ príbehu zahmleného rúškom tajomstva.

Rok vydania: 2020 Katalógové číslo: TR-101754 Rozmer: 253×257 mm

Zaradené v kategóriách