Gorila je tu stále pre teba! Expresné doručenie na druhý deň už od 2,97€

Kniha Vojvoda bez srdca - Scarlett Scott

Vojvoda bez srdca

Vášnivá rebelka a zdanlivo bezcitný muž

Scarlett ScottIkar (2020)

🍌 Predobjednávka, vychádza 7. 4. 2020
12,90€
Zľava 20%
10,32€

Vojvoda bez srdca
Leo, vojvoda z Carlislu, je vodca tajnej skupiny ministerstva vnútra, ktorej úlohou je zachovať mier v období vážnych bezpečnostných hrozieb a spoločenských nepokojov. Cez deň zúrivo prenasleduje anarchistov a vrahov, zatiaľ čo v noci vládne najtemnejším a najhriešnejším dušiam Londýna. Vo svojej poslednej zajatkyni však čoskoro spozná seberovného súpera.

Vášnivá rebelka
Bridget O'Malleyová je členkou tajnej organizácie, ktorej cieľom je dosiahnuť nezávislosť Írska. Cez deň je slušnou mladou ženou so skromnými prostriedkami a na živobytie si zarába poctivou prácou. V noci sa však vydáva do takého zradného a nebezpečného sveta, že dokonca aj jej život sa ocitne v ohrození.

Vojvoda a vášnivá rebelka stretnú v neľútostnom súboji vôlí a nečakane v nich vzbĺkne vášeň. Nebezpečenstvo striehne za každým rohom a obaja stoja pred najťažšou voľbou svojho života. Zničia sa navzájom? Alebo je ich láska dosť silná a zachráni ich?

Originálny názov: Heartless Duke Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055171449 Počet strán: 320 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách