🌹 Daruj romantické knižné zľavy!

Kniha Vojvoda bez mena - Scarlett Scott

Vojvoda bez mena

Vdova s tajomstvami a muž so zlomeným srdcom

Scarlett ScottIkar (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,90€
Zľava 7%
12,00€

Vdova s tajomstvami
Are, vojvodkyni z Burghly, muži v službách írskych vzbúrencov na politickú objednávku zabili manžela a hrozia smrťou aj jej. Koruna jej pridelí osobného strážcu. Je ním Clayton Ludlow, nemanželský syn vojvodu a prvý muž, ktorého vo svojom živote milovala. Osem rokov po tom, čo ju pripravil o nevinnosť a vzápätí bezcitne opustil, sa vrátil do Arinho salóna aj života. Teraz je však staršia, múdrejšia a silnejšia. Rozhodne sa, že mu odolá a prinúti ho zaplatiť za minulosť.

Muž so zlomeným srdcom
Ara je jediná žena, ktorú Clayton kedy miloval a ktorú teraz nenávidí. Kedysi ho kruto zradila a nechala so zjazvenou tvárou a zatrpknutým srdcom. V novom živote bez lásky si získal meno ako jeden z najobávanejších agentov Koruny. Túži čo najrýchlejšie dokončiť svoju úlohu a potom na Aru navždy zabudnúť. Nebude to však také ľahké, ako si predstavuje. Najavo vychádzajú tajomstvá a Ara sa ocitne v ohrození. Napokon skončí v jeho náručí a Clayton zvedie najväčší boj svojho života, aby mu z neho už nikdy nevykĺzla.

Originálny názov: Nobody's Duke Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055170237 Počet strán: 320 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách