🎵 Nové CD Sima Martausová: Oslobodená

Hra LEGO Creator 10270 LEGO Kníhkupectvo

LEGO Creator 10270 LEGO Kníhkupectvo

LEGO (2020)

🍎 Vypredané
159,99€

Zažite kúzlo zapadnutého kníhkupectva, ktoré môžete objaviť v každom európskom mestečku alebo meste s touto zberateľskou hračkou zo série LEGO® Creator Expert. Trojposchodové kníhkupectvo a susedný,modulárny radový dom sú plné zábavných stavebných techník a prekvapujúcich detailov vrátane vitríny, čitateľského kútika a otváracieho dizajnu. Zberatelia si zamilujú možnosť hrdo vystaviť na obdiv túto 2540-dielnu LEGO stavebnicu spolu s ostatnými modulárnymi budovami. Neustále rastúca kolekcia modulárnych budov Séria LEGO Creator Expert Modular Buildings je prémiová kolekcia pokročilých, prepojených budov, na ktorých nájdete autentické dizajny z celého sveta. LEGO stavebnice, ktoré prinášajú do života vášeň.
Stavebnice LEGO Creator Expert sú určené pre dospelých a tínedžerov s vášňou k stavaniu. Od autentických budov až po klasické autá a iné predmety, po ktorých ľudia túžia: pokročilé LEGO stavebnice zo série Creator Expert ponúkajú svet nostalgie, úniku pred realitou, sebarealizácie, čistej radosti a prekvapení.

Pokročilá stavebnica kníhkupectva so susediacim radovým domom zo série LEGO® Creator Expert Modular Buildings plná prekvapujúcich detailov a neočakávaných prvkov, ktoré budú tínedžeri a dospelí s radosťou stavať a s hrdosťou vystavovať na obdiv.

Táto veľká, trojposchodová LEGO® stavebnica v sebe ukrýva množstvo detailov vrátane vitríny, políc na knihy, čitateľského kútika a obytných priestorov v radovom dome. Život v tejto zberateľskej hračke ožíva tiež vďaka piatim minifigúrkam.

Táto stavebnica je súčasťou série Modular Buildings, rozrastajúcej sa kolekcie prepojených modelov budov, ktoré spolu vytvárajú úžasné scény ulíc, ktoré stavitelia a zberatelia s nadšením vlastnia a vystavujú.

Táto LEGO® stavebnica budovy s 2540 dielikmi pre dospelých a tínedžerov predstavuje inšpiratívny darček na narodeniny, Vianoce alebo inú špeciálnu príležitosť.

S rozmermi viac než 29 cm na výšku, 25 cm na šírku a 25 cm do hĺbky je tento stavebnicový model pôsobivým kúskom na vystavenie osamote alebo v rámci väčšej scény ulice série Modular Buildings.

Nepotrebujete žiadne batérie... táto pokročilá stavebnica ako pohon využíva čistú silu predstavivosti a tvorivosti.

Vďaka farebnému, podrobnému návodu na stavanie ponúka táto pokročilá stavebnica odmeňujúci staviteľský zážitok, či už staviate samostatne alebo sa o tento zážitok delíte s milovanou osobou.

Hračky modulárnych domov zo série LEGO® Creator Expert vtiahnu tínedžerov a dospelých do staviteľských výziev inšpirovaných predmetmi, na ktorých im záleží, vrátane klasických áut, autentických budov, atrakcií v lunaparku a mnohého ďalšieho.

Od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú testujeme v súlade s najprísnejšími normami v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dokonale ľahko skladajú a rozpájajú.
V spoločnosti LEGO Group LEGO® dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 16+

Zaradené v kategóriách