Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Na cestách (e-kniha)

PDF EPUB MOBI Alexander J. KenjiMasada International • Séria Oliver Bellows • 2. diel

🌴 Okamžite na stiahnutie
🎄 Do Vianoc: ÁNO
9,99€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Oliver Bellows je späť!
A nebude sám. Veteránovi špeciálnych operácií CIA budú sekundovať mnohé známe tváre z románu Boj o štát.
Oliver je večne na cestách. Či už ide o krajinu zmietanú humanitárnou krízou, alebo zapadnutú slovenskú dedinu, môžete si byť istý, že o napätie a akciu nebude núdza.
Nazrite so mnou do sveta Olivera Bellowsa v piatich samostatných príbehoch.

Keď už musíte zastaviť v zapadnutej dedine uprostred slovenských lúk a lesov, vyhnite sa miestnym pohostinstvám plným štamgastov.
Ale ak tam nakoniec zablúdite, nikdy sa nemiešajte do miestnych sporov. Nikdy.
Zistia to aj Oliver a Evča v novele S Molnárovcami sa nezahráva.

Medička 3. jazdeckého pluku Melinda sa vracia do rodného mesta, aby sa zúčastnila svadby kamarátky zo strednej školy. Pred rokmi zbabelo ušla pred otcom, školskou šikanou a väzením. Teraz je pripravená čeliť démonom a postaviť sa rodinnému klanu Barnettovcov. Netuší, že sa ženie priamo doprostred spravodajskej operácie, ktorej cieľom sú Patrioti.

Život manželky vojaka americkej armády nie je jednoduchý. Permanentné odlúčenie testuje vzťah na maximum. Obzvlášť, ak ide o mladú ženu s dvoma malými deťmi. Jediné zaváhanie na záťahu s kamarátkami môže všetko zničiť.
Marrisa rieši, či má zmysel pokračovať v zložitom manželstve, zatiaľ čo Oliver len prechádza mestom na svojich obchodných cestách Spojenými štátmi. Obaja sa ocitajú na americkej vojenskej základni Fort Hood v Texase, kde sa v roku 2009 odohral teroristický útok, ktorý si vyžiadal 13 mŕtvych a vyše tridsať zranených.

O tom, že stráviť vianočné sviatky v hojnosti a kruhu svojej rodiny je luxus, presvedčí deti a ich rodičov Oliver, ktorý sprevádza JayZeeho na návšteve základnej školy jeho dcéry. V príbehu s názvom Vianočná rozpovie udalosti, ktorých sa zúčastnili na Štedrý deň vo vojnou zmietanom Južnom Sudáne.

V poslednom príbehu Zlodej, ktorý sa vrátil do budúcnosti zistíte, čo sa stane človeku, ktorý sa pokúsi okradnúť Petra Schneidera, majiteľa obchodu s filmovou hudbou a príležitostného zlodeja umenia.

Počet strán: 165 Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách