🚚 Pozor! Poštovné ZADARMO na všetky objednávky Zásielkovne

Puzzle Zvukové puzzle - Dopravné prostriedky

Zvukové puzzle - Dopravné prostriedky


🍎 Dočasne vypredané, dostupné 26. 6. 2020
17,99€
Zľava 7%
16,73€

  • Farebná a krásne ilustrovaná skladačka upúta detskú pozornosť
  • Prírodný materiál – drevo – je zárukou bezpečnej hry
  • Skladačka neobsahuje malé časti, vďaka čomu je vhodná už pre najmenšie deti
  • Použité výlučne bezpečné farby
  • Oblé hrany – dieťaťu nehrozí zranenie
  • Dieťa zoznámi až s ôsmimi zvieratkami z farmy prostredníctvom zraku i sluchu
  • Jednoduchá manipulácia s obrázkami vďaka špeciálnym úchytom

Osem veselých dopravných prostriedkov sa zišlo v tomto pestrofarebnom zvukovom puzzle, aby sa zoznámili so svojimi malými šoférmi. Stala sa im však nepríjemná vec. Tak sa rozbehli za zážitkami, až sa úplne pomiešali a teraz nevedia trafiť na svoje parkovacie miesta. Pomôžte im nájsť výrez vo farebnej podložke a oni sa vám poďakujú svojim vlastným spôsobom. Zarachotia motormi a veselo zatrúbia.
Zvukové puzzle s dopravnou tematikou obsahuje osem obrázkov dopravných prostriedkov (lietadlo, loď, vrtuľník, sanitka, motocykel, rušeň, osobné a hasičské auto) a masívnu drevenú podložku, v ktorej sú integrované všetky autentické zvuky. Ak sa dieťaťu podarí správne vložiť obrázok do výrezu, odmenou mu bude typický zvukový doprovod. Manipuláciu s obrázkami deťom uľahčia praktické úchytky a správne umiestnenie v podložke napovedia plnofarebné obrázky, ktoré sa nachádzajú pod každou vkladačkou.
Skladaj a počúvaj

Hra je pre dieťa tým najľahším a najzaujímavejším spôsobom učenia. Prostredníctvom tejto interaktívnej skladačky sa deti zoznámia s dopravnými prostriedkami cez obrázky a zvuky, ktoré vydávajú. Hračka vplýva súčasne na zrak, sluch i hmat. Takto získané informácie si deti ľahšie zapamätajú a dlhšie uchovávajú.
Hračka je vyrobená z prírodného materiálu - dreva, vďaka čomu dlho vydrží, má oblé hrany a neobsahuje malé dieliky, a preto je bezpečná a vhodná už pre najmenšie deti. Jednotlivé dieliky majú úchyty, čo zjednodušuje manipuláciu s nimi, ich ukladanie na správne políčko zlepšuje jemnú motoriku dieťaťa a koordináciu zraku a pohybov rúk. Skladanie skladačky je tiež skúškou vytrvalosti a tréningom pozornosti.
Hra sprevádzaná zaujímavými zvukmi je pre dieťa najobľúbenejším spôsobom zábavy, ale aj prostriedkom získavania nových vedomostí a informácií. K jednotlivým dopravným prostriedkom im môžete klásť doplňujúce otázky, napríklad Kde plávajú lode? Kde sme boli autíčkom naposledy? Rozvíja sa tak aj slovná zásoba dieťaťa, myslenie, pamäť a dieťa nenásilnou formou získava nové informácie.Takto získané vedomosti sa ľahšie ukladajú do pamäti, uchovávajú i vybavujú v porovnaní s poznatkami získanými memorovaním.

Obsah:
1 drevená doska, 8 drevených vkladacích častí

NAVRHOVANÁ OBLASŤ
1. Človek a spoločnosť - dopravná výchova
2. Človek a svet práce - užívateľské zručnosti

NAVRHOVANÉ VÝKONOVÉ ŠTANDARDY
1.1 Pozná rôzne druhy dopravných prostriedkov.
2.1 Manipuluje s drobnými predmetmi a rôznymi materiálmi.

Rok vydania: 2019 Katalógové číslo: 9007 : 30x22 x2,3 cm

Zaradené v kategóriách