❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Traja pátrači 88, 89, 90 (3x) - Brigitte Johanna Henkel-Waidhofer

Traja pátrači 88, 89, 90 (3x)

Záhada otrávenej vody, Záhada tigrej klietky, Záhada mužov v pozadí


🍌 Odosielame o 7 dní.
12,90€
Zľava 7%
12,00€

TROJNÁSOBNÉ DOBRODRUŽSTVO!!!

TRAJA PÁTRAČI 3 x v jednej knižke!


Nové, doteraz do slovenčiny nepreložené vydania.

V prvom príbehu – Záhada otrávenej vody – Traja pátrači idú na hudobný festival do Sedony v Arizone pomáhať televíznemu štábu s nakrúcaním. Netušia však, že ich čaká nebezpečné pátranie po autorovi vydieračského listu, v ktorom hrozí mestu, že otrávi prívod vody práve v čase, keď sa v ňom má konať známy festival.

Druhý príbeh – Záhada tigrej klietky – sa odohráva v Rocky Beach, kde naši Traja pátrači bývajú. Na mieste zaniknutej zoologickej záhrady chce podnikateľ vybudovať zábavný park. Do cesty sa mu postavia ochrancovia prírody, medzi ktorých sa votrie prefíkaný zločinec. Jupiter odhalí jeho plány a zistí, čo sa skrýva pod záhadnou tigrou klietkou.

Tretí príbeh – Záhada mužov v pozadí – privedie našich troch priateľov do Ríma, kde si chcú pozrieť slávne pamiatky, ale namiesto toho musia od samého začiatku naháňať zločincov, ktorí Jupiterovi hneď v prvý deň ukradli plecniak. Na všetko odhodlaní muži v pozadí dokonca unesú Jupitera. Podarí sa Bobovi a Petrovi nájsť ho včas?

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 7+ Rozmer: 120×200 mm ISBN: 9788010033645 Počet strán: 336 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách