🎬 Kráľovská filmová súťaž: vyhraj filmové poklady!

Kniha Premeny (Metamorfózy) - Martin Štofan Fatranský

Premeny (Metamorfózy)

prírody, života, duše, viery, lásky a vzťahov


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
18,85€
Zľava 7%
17,53€

Básnická zbierka Premeny (Metamorfózy) prírody, života, duše, viery, lásky a vzťahov predstavuje pohľad na rôzne témy. Človek ako Bio-psycho-sociálno-spirituálna bytosť je v interakcii s prostredím. Táto zbierka vznikala asi počas 15-tich rokov a niektoré texty boli upravené a aj skrátené
počas posledných dvoch rokov. Skladá sa z troch samostatných častí.

Prvá časť s názvom Príroda obsahuje básne opisujúce prírodu, hory, ale tiež interakcie človeka a prírody. Druhá časť s názvom Sociálne je tvorená textami vo vzťahu k téme človek, láska, spoločnosť a viera. Tretia časť obsahuje básne označené ako Psycho, ktoré pojednávajú o ľudskej psychike, sociálnej patológii, ale sú zároveň aj kritikou spoločnosti. Tretiu časť predchádza krátky predhovor autora.

Ilustrácie knihy nakreslila RNDr. Marcela Pajurková a fotografie, ktoré túto publikáciu dopĺňajú, pochádzajú od autora knihy Mgr. Martina Štofana Fatranského. Text prešiel korekciou a jazykovou úpravou Mgr. Márie Bajnokovej a Mgr. Jarmily Strechovej.

Cieľom tejto básnickej zbierky je potešiť myseľ a srdce váženého čitateľa, tiež ho viesť aj k hlbšiemu premýšľaniu, či sebareflexii.


S úctou autor básní a fotografií Martin Štofan Fatranský.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 155×216 mm ISBN: 9788089694501 Počet strán: 124 + 88 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách