Nové septembrové knižné zľavy sú TU!

Spasiteľ Duny (e-kniha)

PDF EPUB MOBI Frank HerbertPremedia (2019) • Séria Duna • 2. diel

🌴 Okamžite na stiahnutie
7,90€

Román o tom, aká je cena víťazstva... a cena vojny.

Pokračovanie slávneho románu Duna je viac ako fantasy, viac ako sci-fi: jedinečne výstižná analýza moci a jej dôsledkov pre jednotlivca.
Dvanásť rokov po tom, čo pokoril Harkonnenovcov, vládne Paul Atreides ako imperátor celému známemu vesmíru. No jeho víťazstvo má obrovské následky. Rozpútal vojnu, v ktorej zahynuli miliardy ľudí, a hoci sa mu to krviprelievanie protiví, nedokáže ho zastaviť. Dokáže aspoň zachrániť seba a svojich milovaných?

Spasiteľ Duny je pokračovanie príbehu Paula Atreidesa, známeho a obávaného pod menom MuadʼDib, ktorý vo svojich rukách sústredil väčšiu moc, než je pre smrteľníka zdravé.
Fanatickí Fremeni ho uctievajú ako božstvo, ale veľkorody, ktoré pri svojom nástupe na trón porazil, ho nenávidia. Teraz musí čeliť sprisahaniu z najbližších kruhov. V ohrození je všetko: jeho potomkovia, jeho láska, jeho budúcnosť. A spolu s tým aj budúcnosť celého vesmíru.

Originálny názov: Dune Messiah Rok vydania: 2019 Počet strán: 240 Jazyk: slovenčinaŠtýl: politický, mysteriózny, filozofický, dobrodružný, napínavý, duchovný

Zaradené v kategóriách