Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Angličtina za 24 dní - Emily A. Grosvenor

Angličtina za 24 dní

intenzívny kurz pre samoukov


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,99€
Zľava 7%
11,15€

Zvládnite základy angličtiny za 24 dní!

Angličtina za 24 dní je intenzívny kurz pre samoukov, ktorým budete rýchlo a spoľahlivo zasvätení do jazyka. Vďaka stupňujúcej sa náročnosti ja táto kniha vhodná pre začiatočníkov aj pre tých, ktorí začínajú už niekoľkýkrát. V 24 kapitolách sa pracuje s najdôležitejšími témami všedného dňa. Či už je to práca, nákupy, banka alebo nemocnica. Každá z lekcií obsahuje vzorové texty s príkladmi dialógov, ktoré vám sprostredkujú dôležité slovíčka k danej téme. V infoboxoch nájdete zaujímavé informácie týkajúce sa jazyka, ktoré poukazujú na zvláštnosti a špeciálne prípady.

V každej lekcii si môžete pomocou pestrých cvičení zopakovať alebo upevniť to, čo ste sa už naučili. Na základe gramatiky, s použitím priraďovania, prekladových cvičení, hádaniek a otázok k textu si precvičíte naučenú látku. Riešenia môžete vpisovať priamo do knihy.

Na CD nájdete nahrané najdôležitejšie dialógy na počúvanie, na spoločnú výslovnosť a čítanie súčasne s nahrávkou. Najprv si texty len vypočujte, potom spoločne s nahrávkou odriekajte, aby ste získali počiatočný cit pre nový jazyk a naučili sa správne vyslovovať. Do tretice by ste mali prikročiť k tomu, že budete spoločne s nahrávkou čítať dialógy, aby ste boli schopní spojiť písané s výslovnosťou.


Originálny názov: Englisch in 24 Studen Príloha: CD Jazyk: slovenský, anglický Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 18+ Rozmer: 167×225 mm ISBN: 9788056613610 Počet strán: 248 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách