💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Fitness kalendár 2020

Fitness kalendár 2020

limitovaná edícia

Fitshaker (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 7%
12,93€

Pozor, pozor! Rok 2020 bude unikátny. Prelomový!
V tomto roku dokážeš všetko, čo si zaumieniš. A nebudeš na to sama. :-) Sprevádzať ťa bude tvoj osobný tréner – Fitness kalendár.
Ak skombinuješ svoju túžbu, odhodlanie a vytrvalosť s cvikmi, receptami a pravidelným vzdelávaním, určite nájdeš tú správnu cestu k zdravšiemu dňu, týždňu, mesiacu, roku, ale hlavne k zdravšiemu JA :)

V poradí už štvrtý Fitness kalendár je TOP! Prečo? Máme na to mnoho dôvodov:

 • Do kalendára sme ukryli motivácie na rozdávanie. Fotky&citáty krásnych tréneriek, trénerov a inšpiratívnych ľudí ti každý deň pripomenú, že sme v tom spolu a jediná cesta je cesta vpred! :)
 • Ako precvičiť celé telo? Prelistuj si kalendár. Trénerka Diana Hô Chí pre teba pripravila jednoduché a nápadité cviky, ktorými vyformuješ postavičku ako lusk.
 • Všetky tipy a rady týkajúce sa stravovania, sme pripravili starostlivo na základe tipov, otázok a podnetov našich Fitshakeráčiek. Spracovali sme ich spolu s odborníčkami – trénerkami a výživovými poradkyňami. S obrovskou láskou a nadšením.
 • Páčia sa ti recepty na našom blogu? V tom prípade sa ti budú aj tie v kalendári. Na základe parametrov: zdravo, rýchlo, jednoducho a famózne pripravili naše redaktorky skvelé dobroty, na ktorých si pochutnáš ty a aj tvoja rodinka.
 • Každý týždeň sme pre teba pripravili zaujímavosť zo sveta zdravia. V roku 2020 sa tak dozvieš minimálne 50 nových informácií. A sľubujeme, že stoja za to! :)
 • V kalendári nájdeš desiatky lunárnych tipov, ktoré ti pomôžu počúvať potreby svojho tela aj duše v mnohých oblastiach – zdravia, krásy, relaxu...
 • Mesiac putuje 12-imi znameniami, ktoré priaznivo aj nepriaznivo ovplyvňujú jednotlivé časti nášho tela. Využi ich každý deň vo svoj prospech! :)
 • Afirmácie môžu byť super parťákom, ak chceš nastaviť svoju myseľ na úspech a pozitívny smer. Stačí vedieť ako na to. Každý týždeň nájdeš novú, ktorou k sebe môžeš pritiahnuť samé skvelé veci!
 • Sviatky sú samozrejmosťou. No nájdeš tam aj rôzne zaujímavé a medzinárodné dni! Nemôžeme predsa dopustiť, aby zostal taký deň čokolády, či palaciniek bez náležitej oslavy! :)
 • Fitness kalendár si môžeš zavesiť na stenu alebo postaviť na stôl v kancelárii, doma, alebo na nočný stolík. Hodí sa kamkoľvek.
 • Na tvorbe sa podieľali aj šikovníci ako: Jany Landl, Zuzka Light, Adenike Endtová, Diana HôChí, Olinka Bartalská, Andrejka Peniaková, Matúš Špirko, Vanda Gallo, Fredy Aysi, Zora Czoborová, Janka Jánošíková a mnohí ďalší. :)
 • Na zapísanie poznámok, úloh, plánov, aktivít, nápadov, myšlienok a ďalších dôležitostí budeš mať dostatok miesta.
 • Prekrásne fitness nálepky ti pomôžu každý dôležitý deň, termín, udalosť a povinnosť doslova ozdobiť!

 • Pre koho je Fitness kalendár 2020 určený?
  - pre každého, u koho je zdravý životný štýl prirodzenou a neoddeliteľnou súčasťou života,
  - pre kočky, ktoré sa chcú posúvať vpred na ceste za zdravým a krásnym JA,
  - pre každého, kto chce svojich blízkych prekvapiť a obdarovať ich kúskom zdravia a šťastia,
  - pre ženy v každom veku,
  - pre každého, kto sa chce neustále učiť, spoznávať nové chute a je prirodzene zvedavý,
  - pre každú majiteľku Fitness diára® 2020, s ktorým vytvoria fantastickú fit dvojicu.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 297×175 mm Katalógové číslo: 656081 Počet strán: 64 Väzba: špirálová

Zaradené v kategóriách