Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Nechaj si to pre seba - Karen M. McManus

Nechaj si to pre seba

Niektoré tajomstvá by mali zostať tajomstvami

Karen M. McManusIkar (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,90€
Zľava 7%
11,07€

Echo Ridge je malé mesto. Ellery vie o ňom veľa, hoci v ňom nežila. Pochádzala odtiaľ jej teta, ktorá ako sedemnásťročná zmizla bez stopy. O pár rokov nato sa zas mestečko zviditeľnilo vraždou kráľovnej stredoškolského plesu. Dievča našli mŕtve v miestnom strašidelnom zábavnom parku. Ellery sa má teraz pre nečakané problémy nasťahovať do Echo Ridge k starej mame a vôbec ju to neteší.
Malebné mesto skrýva plno tajomstiev. Školský rok sa poriadne nezačal a niekto už vyhlási lov na kandidátky na kráľovné plesu. Vyhráža sa zopakovaním hrôz spred piatich rokov. Ako na potvrdenie hrozby zmizne ďalšie dievča.
Ellery dobre vie, čo znamená mať tajomstvo. Má ho jej mama aj stará mama. A čím dlhšie býva v Echo Ridge, tým viac zisťuje, že všetci niečo skrývajú a nie každý udrží jazyk za zubami. V meste však platí jedno: najbezpečnejšie je nechať si tajomstvo pre seba.

Originálny názov: Two Can Keep a Secret Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 125×208 mm ISBN: 9788055169309 Počet strán: 296 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách