🍌 Februárová knižná akcia

Tretí do partie

Aká je nočná mora každej slobodnej ženy?


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,90€
Zľava 77%
3,00€

Novinárka Polly Spencerová nehľadá pána pravého. Je vraj so svojím životom spokojná. Práve dovŕšila tridsať rokov, je slobodná a vlani si až dvakrát užila so švédskym bankárom Fredom. Trčí v redakcii časopisu Posh!, píše o čerstvo narodených kráľovských potomkoch a šanca, že si nájde garde na svadbu svojej najlepšej priateľky, sa rovná nule. Ktorá by sa sťažovala!
S príchodom nového roka si však Polly vstúpi do svedomia. Rozhodne sa, že počas najbližších 365 dní si bude poctivo holiť nohy, piť menej vína a dá sa dokopy. Vtedy dostane za úlohu napísať článok o neslávne známom aristokratovi Jasperovi, ktorý sa podľa bulváru nevenuje žiadnej záslužnej činnosti, iba tackaniu sa z baru do baru a lámaniu ženských sŕdc. Bezpochyby to nie je „ten pravý“, lenže dá sa veriť zlomyseľným fámam? A čo to garde? Svadba je za dverami a sama sa tam ukázať nemôže!

Originálny názov: The Plus One Rok vydania: 2019 ISBN: 9788055168746 Rozmer: 125×200 mm Počet strán: 336 Väzba: pevná Štýl: humorný, romantickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách