Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Rýchlo, zdravo a chutne 1 + 2 + Rýchlo, zdravo a chutne pre deti (kolekcia) -

Rýchlo, zdravo a chutne 1 + 2 + Rýchlo, zdravo a chutne pre deti (kolekcia)

LRfit (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
81,97€
Zľava 16%
68,86€

Kolekcia kníh Rýchlo, zdravo a chutne 1+2 a Rýchlo, zdravo a chutne pre deti...

Rýchlo, zdravo a chutne: 360 rýchlych zdravých receptov na každý deň, pripravených z dnes už bežne dostupných ingrediencií. Recepty sú rozdelené na kategórie od raňajok po večeru, v knihe nájdete aj príkrmy a recepty pre deti. V závere je uvedený 10 dňový stravovací plán na chudnutie.

Rýchlo, zdravo a chutne 2: 400-stranová kniha, v ktorej budú recepty zo špeciálov Milujeme sladké a Sviatky a pridáme veľa nových receptov. Kniha obsahuje 90 receptov na sladké, 30 receptov na Veľkú noc, 60 receptov na Vianoce, 30 receptov na Silvestra, 30 bezlepkových, 30 vegetariánskych, 30 vegánskych, 30 bezlaktózových a 30 smoothie receptov. Pri každom recepte nájdete aj nutričné hodnoty. V závere knihy nájdete aj podrobné informácie k jednotlivým potravinám (obsah minerálov, vitamínov, účinky na naše telo).

Rýchlo, zdravo a chutne pre deti: V knihe, na ktorej spolupracovala aj detská lekárka, Vám prinášame viacero rubrík, vrátane prvých príkrmov pre najmenších, množstvo tipov od raňajok po večeru, obľúbené detské sladkosti v ich zdravšej verzii, nájdete tam aj rubriku Oslava, Niečo zdravé pod zúbok, Zmrzlina a nápoje, Pečieme na sviatky, či rubriku Hravo-zdravo, kde sa s troškou Vašej pomoci dokážu deti realizovať samé :)


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 275×220 mm Počet strán: 400+400+116 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách