Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Puzzle MAXI - Mapa SVĚT/107 dílků


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,99€
Zľava 7%
6,50€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Politická mapa sveta s farebným rozlíšením krajín. Názvy krajín, ich hlavné mestá, moria, oceány, ostrovy. To všetko z nej vyčítate. Mapu lemujú kresby obyvateľov a rás na hornej časti a na dolnej dopravné prostriedky. Vo vnútri sú zobrazené historické lode a mená bádateľov.

Náučné a celosvetovo mimoriadne populárne Puzzle Larsen napomáhajú deťom všetkých vekových kategórií hravou formou rozvíjať svoj intelekt a prehlbovať svoje vedomosti. Zábavnou formou skladania deti spoznávajú abecedu i číslice, učia sa základy matematiky, angličtiny, zemepisu, či histórie ľudstva a vesmíru. Spoznávajú koľko je hodín, dopravné značky či svoje telo. Skladaním a hrou obohacujú svoje vedomosti a zdokonaľujú svoje zručnosti. Vo svete majú tieto puzzle mimoriadny úspech v predškolských a školských zariadeniach a v mnohých krajnách sú zaradené do vyučovacieho procesu ako školské pomôcky.
Neexistujú reklamácie, sú vyrábané výlučne z recyklovaných materiálov (tak humánne chránia prírodu) a certifikované PEFC. Už 60 rokov sa pre celý svet vyrábaju v Nórsku. Dedia sa z generácie na generáciu.

Katalógové číslo: K1 Rozmer: 365×285 mm Dielikov: 107 dimensions_content: 365x285 mm Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách