📚 Júnový výpredaj kníh

MemoPuzzle: Abeceda Pexeso puzzle GP4

Larsen (2020)

🍌 Odosielame o 8 dní.
6,99€
Zľava 7%
6,50€

MemoPuzzle je možné použiť ako skladačku puzzle, alebo ako doplnkovú hru Pexeso.

Táto hra prináša ďalšie množstvo zábavy a výziev. Pexeso hráme bez puzzle rámčeka a využívame spárované symboly na kartách: Horný rad zadáva úlohu a spodný rad riešenie.
Každý hráč obracia v jednom kole dve karty, ak majú správne spárovanie (úloha a riešenie), odloží si ich a pokračuje v obracaní ďalších dvoch. Ak nie sú správne spárované, obrátia sa naspäť a pokračuje ďalší hráč. Keď sú všetky riešenia nájdené a teda sú obrátené všetky karty, vyhráva ten hráč ktorý má odložených najviac kariet (našiel najviac zhodných dvojíc).

Náučné a celosvetovo mimoriadne populárne Puzzle Larsen napomáhajú deťom všetkých vekových kategórií hravou formou rozvíjať svoj intelekt a prehlbovať svoje vedomosti. Zábavnou formou skladania deti spoznávajú abecedu i číslice, učia sa základy matematiky, angličtiny, zemepisu, či histórie ľudstva a vesmíru. Spoznávajú koľko je hodín, dopravné značky či svoje telo.
Skladaním a hrou obohacujú svoje vedomosti a zdokonaľujú svoje zručnosti. Vo svete majú tieto puzzle mimoriadny úspech v predškolských a školských zariadeniach a v mnohých krajinách sú zaradené do vyučovacieho procesu ako školské pomôcky.
Neexistujú reklamácie, sú vyrábané výlučne z recyklovaných materiálov (tak humánne chránia prírodu) a certifikované PEFC. Už 60 rokov sa pre celý svet vyrábajú v Nórsku. Dedia sa z generácie na generáciu.

Rok vydania: 2020 Katalógové číslo: GP427 Rozmer: 286×370 mm Dielikov: 54 : 36.5x28.5 cm Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách