Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Hra Expecto Patronum

Expecto Patronum

LEGO (2019)

🍌 Odosielame o 14 dní.
19,99€

Prenes s touto stavebnicou LEGO® Harry Potter 75945 Expecto Patronum fanúšikov Harryho Pottera od 7 rokov do magického sveta čarodejníkov, Dementorov a bájnych bytostí. Deťom sa budú určite páčiť detaily zo scény Čierneho jazera a Zakázaného lesa. Môžu poslať na 2 minifigúrky Dementorov zaklínadlo Expecto Patronum a vyčariť Harryho patronusa – figúrku jeleňa (novinka na jún 2019), aby ich odohnal od Harryho krstného otca, Siriusa Blacka. So 4 minifigúrkami a nekonečnými možnosťami čarovania vykúzli táto LEGO súprava s Harrym Potterom čarovný svet hier, pri ktorých môžeš bohato využiť svoju fantáziu. • Obsahuje 4 LEGO® Harry Potter™ minifigúrky: novú verziu Harryho Pottera na jún 2019, ďalšiu novinku na jún 2019 – Siriusa Blacka a 2 Dementorov.

• Táto LEGO® stavebnica s motívom Harryho Pottera obsahuje scénu lesa s modelom malého jazierka a 2 zostaviteľné stromy s funkciou použitia zaklínadla. Taktiež obsahuje novinku na jún 2019 – polopriehľadnú ligotajúcu sa figúrku jeleňa navrchu s miestom pre minifigúrku.
• Nechýba ani Harryho prútik na vyslovenie zaklínadla Expecto Patronum, presne ako vo filme Harry Potter a väzeň z Azkabanu.
• Väčší strom meria vyše 13 cm na výšku, 8 cm na šírku a 4 cm do hĺbky.
• Figúrka jeleňa meria vyše 7 cm na výšku.

Rok vydania: 2019 Výrobca: 75945

Zaradené v kategóriách