☀️Najväčšie letné 📚 zľavy! Pozri si program zliav

Kniha Hovor ako TED - Carmine Gallo

Hovor ako TED

9 tajomstiev verejnej prezentácie od najlepších rečníkov z TEDx konferencií

Carmine GalloLindeni (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,99€
Zľava 7%
12,08€

Naučte sa svoje myšlienky zdieľať s ostatnými a upútajte ich myseľ a srdce natoľko, že vás budú nasledovať

Nestačí mať skvelé myšlienky a nápady. Aby sme uspeli, musíme vedieť svoje nápady predať. To je zručnosť, ktorá otvára bránu k splneniu našich snov. Dobre zabalené a podané myšlienky môžu zmeniť svet. Niektorí ľudia sú v prezentácii svojich myšlienok výnimočne dobrí. A my ostatní sa to od nich môžeme naučiť. Táto kniha odhaľuje techniky najlepších TED rečníkov z celého sveta. Hovor ako TED poslúži každému, kto chce: - urobiť skvelú modernú prezentáciu na akúkoľvek tému, - šíriť zaujímavé nápady, - svojím prejavom „chytiť poslucháčov za srdce“, - hovoriť s väčšou sebaistotou a bez strachu, - dodať svojej prezentácii prirodzený spád.

TED je celosvetový fenomén. Združuje popredných svetových mysliteľov, ktorí svojimi prezentáciami dokážu nad­chnúť poslucháčov pre čokoľvek na svete. Na konferenciách TEDx s heslom „myšlienky, ktoré stoja za šírenie“ vystupujú zaujímaví ľudia, ktorí majú ostatným čo ponúknuť. Cieľom vzájomného vzdelávania a zdieľania príbehov je vnú­torný rast ako jedincov, tak spoločnosti. V rámci TED konferencií vystúpili napríklad Steve Jobs, Simon Sinek, Brené Brownová a ďalší.


Originálny názov: Talk Like TED: The 9 Public-Speaking Secrets of the World's Top Minds Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 15+ Rozmer: 145×205 mm ISBN: 9788056611968 Počet strán: 288 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách