❄️Veľké knižné upratovanie!

Ľudstvo

Stručné dejiny toho, ako sme všetko pos*ali


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,99€
Zľava 7%
11,15€

Humorná prehliadka najkreatívnejších a najkatastrofickejších kiksov

Ak budete mať nabudúce pocit, že ste niečo naozaj pokašľali, táto kniha vám pripomenie, že to mohlo byť oveľa, oveľa horšie. Za 70 000 rokov čo ľudstvo chodí po Zemi, sme prešli dlhú cestu. Veď si len vezmite, čo všetko sme dokázali v umení, vede, kultúre, obchode... naozaj sme pánmi tvorstva.
No nie vždy išlo všetko hladko a niekedy sa nám to dokonca podarilo poriadne pos*ať. Táto kniha sa zaoberá parádnymi kiksmi ľudstva, ktoré sme v našich dejinách zaznamenali, a poskytuje tak komplexný pohľad na ľudstvo v celej jeho nádhere (a ešte častejšie hrôze).

Kniha ukazuje, že aj tá najmenšia chybička môže úplne zmeniť smer, akým sa nakoniec vyberie civilizácia. Táto jedinečná, veselá a sarkastická kniha plná skvelých a originálnych myšlienok poskytuje svieži pohľad na dejiny sveta a po prvom originálnom vydaní ju vyhlásili za jednu z najzábavnejších kníh roka.

Originálny názov: Humans. A Brief History of How We Fucket It All Up Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 ISBN: 9788081093739 Rozmer: 140×210 mm Počet strán: 224 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách