❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Nitra (Spectacular Slovakia) -

Nitra (Spectacular Slovakia)

City Guide

The Rock (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
8,00€
Zľava 7%
7,44€

The modern, 80-page travel guide on the oldest Slovak city includes practical information and contact details for more than 60 tourist spots, 3D aerial drawings, many articles and more than 250 photographs. It also introduces you to places that are often unknown to locals. The reader-friendly design and practical, pocket-sized format is complemented by a pull-out map of the city centre and the region.

Apart from tourist points, the Nitra city guide describes in 21 travel feature stories topics such as extreme adventure/sights, the tastes of Nitra, tips for families with kids, the lesser known parts of Nitra, and much more. The Nitra City guide reveals the precious secrets of traditional peanut puffs (chrumky), chocolate, and mead, while offering the best views of the city and leading you to alternative places such as Trafačka and Hidepark. You will learn which of Nitra’s relics was worshipped by all people at the airport in Bulgaria, and how to travel the famous road to Santiago de Compostela directly from Nitra.

The publication was created by a team of 11 authors with the help of the municipal tourism department and many others providing services for tourists. This edition is published as a part of the travel series Spectacular Slovakia.

*****

Moderný 80-stranový bedeker v anglickom jazyku o najstaršom slovenskom meste obsahuje profily pamiatok, praktické informácie, 3D animácie, mnoho článkov a viac ako 250 fotografií. Zavedie vás aj na miesta, ktoré často nepoznajú ani domáci. Praktický vreckový formát je obohatený o rozkladaciu mapu.

Okrem turistických miest sprievodca približuje 21 tém (Extrémne zážitky, Ako chutí Nitra, Tipy pre rodiny s deťmi, alebo Nitra ako ju nepoznáte a mnohé ďalšie). Bedeker pre vás odhaľuje tajomstvá nitrianskych chrumiek, čokolády a medoviny, ponúkne vám najlepšie výhľady na mesto a zavedie vás aj na alternatívne miesta ako sú Trafačka či Hidepark. Dozvediete sa, pred ktorou z nitrianskych relikvií sa klaňalo v Bulharsku celé letisko ako aj to, že na slávnu cestu do Santiago de Compostela sa môžete vydať priamo z Nitry.


Na vzniku publikácie sa podieľalo 11 autorov, referenti cestovného ruchu z mesta ako aj mnohí ďalší, ktorí poskytujú služby pre turistov priamo v teréne. Titul vychádza v cestovateľskej edícii Veľkolepé Slovensko (Spectacular Slovakia).

Príloha: Pull-out map Jazyk: anglický Rok vydania: 2018 Rozmer: 135×225 mm ISBN: 9788097171995 Počet strán: 78 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách