Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Zázrak zo skúmavky - Laura Krauz

Zázrak zo skúmavky

Laura KrauzLindeni (2019)

🍌 Predobjednávka, vychádza 23. 8. 2019
9,99€
Zľava 18%
8,19€

Novinka od slovenskej autorky - skutočný príbeh dvoch žien o ich ceste k vytúženému dieťaťu

Existuje na svete spravodlivosť? Prečo ženy, ktoré netúžia mať deti, okamžite otehotnejú a tie, čo by za bábätko dali všetko, márne čakajú na dve čiarky na tehotenskom teste? Tieto otázky si často kladú hrdinky tohto príbehu Alexandra a Sabína. Na svojej ceste za vytúženými bábätkami neraz zápasili s neúspešnými pokusmi, pádmi na kolená, bolesťami i beznádejou. No hoci museli prekonať obrovské prekážky, získali napokon oveľa viac, ako si na začiatku vôbec dokázali predstaviť.

Skutočný príbeh pre všetky ženy, ktoré veria v zázraky i pre tie, čo ešte stále pochybujú. Dokážete oveľa viac, ako si myslíte! Nech sa vám vaše ciele zdajú akokoľvek vzdialené, nikdy sa nevzdávajte.

Laura Krauz je slovenská autorka píšuca pod pseudonymom. Pokojne môže stáť po vašej pravici, stratí sa v dave. V dave sa však nestratí dojímavý príbeh, ktorý práve držíte v rukách. Otvorí vám ním nielen oči, ale aj srdce. Po jeho prečítaní nikdy nebudete považovať vaše deti za samozrejmosť, a ak ich ešte nemáte, budete bojovať s hlavnými hrdinkami až do posledného dychu... A ten ďalší skutočný príbeh bude možno o vás.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 18+ Rozmer: 120×200 mm ISBN: 9788056611975 Počet strán: 264 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách