🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Prvok, Šampón, Bodka a Karol

Patrik HartlBourdon (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,90€
Zľava 7%
11,07€

Román s vtipným nadhľadom rozpráva príbeh štyroch kamarátov, ktorí si dvadsať rokov po maturite kladú otázku, či naozaj žijú tak, ako to chceli vo svojich osemnástich. A keďže si musia priznať, že by pravdepodobne zo seba boli sklamaní, nezostáva im nič iné, len sa rozhodnúť, či s tým niečo neurobia.

Keby mal túto knihu charakterizovať Karol, pravdepodobne by o nej povedal, že je to výzva. Výzva nebáť sa v polčase rozpadu zmeniť a čeliť vlastnej pohodlnosti. Prvok by zrejme pateticky dodal, že je to príbeh o slobode a o odvahe, ktorú k nej potrebujeme. A tiež aj o tom, ako milovať. Manželky, milenky, matky i dcéry. Bodkovi by to bolo fuk, lebo knihy nečíta. Keby však zistil, s koľkými ženami sa v tomto príbehu vyspí, možno by ho to zaujalo natoľko, že by si tento román aj prečítal. A pre Šampóna by bolo dôležité, aby sa ľudia pri čítaní tejto knihy najmä dobre bavili, nakoľko v nej ide o to, o čom už spieval Freddie Mercury: Show must go on!

Originálny názov: Prvok, Šampón, Tečka a Karel Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 116×168 mm ISBN: 9788076110069 Počet strán: 236 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách