Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Vyššie dobro


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 71%
4,00€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Skúsený vojnový korešpondent John Bailey sa po návrate zo Stredného východu osamelo prepíja životom. Prežil toho príliš veľa a na návrat do normálneho života mu chýbajú sily. Zlomený muž by potreboval nový štart v osobnom živote aj veľký príbeh pre noviny. Ten by však málokto hľadal v naoko tuctovej vražde mladej prostitútky vo vychytenej sydneyskej štvrti, aké bežne zapĺňajú bulvárne čierne kroniky.
John dostane od svojho priateľa šéfredaktora Geralda úlohu sledovať neviditeľné nitky vedúce k mladej žene. Jeden z jej najlepších zákazníkov pracoval ako poradca ministra obrany. Od vraždy akoby sa po ňom zľahla zem, bojí sa o holý život. Napokon však sám kontaktuje Baileyho a tvrdí, že má informácie, ktoré môžu položiť celú vládu. Udalosti naberajú nebezpečnú rýchlosť. Do hry vstupujú štátne záujmy a Bailey sa opäť raz na vlastnej koži presviedča, že v partii o vyššie dobro sú pešiaci z prvej línie vždy nahraditeľní.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Greater Good Rok vydania: 2019 ISBN: 9788055166865 Rozmer: 125×200 mm Počet strán: 328 Väzba: pevná Štýl: napínavý, politickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách