Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Metóda Bullet Journal - Ryder Carroll

Metóda Bullet Journal

Zachyťte minulosť. Usporiadajte si prítomnosť. Naplánujte si budúcnosť.

Ryder CarrollIkar (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
18,90€
Zľava 7%
17,58€

Prečo sa ľudia na celom svete vracajú od sofistikovaných aplikácií k... obyčajnému zápisníku?
Vyskúšal som veľa organizačných on-line i off-line metód, ale ani jedna mi nevyhovovala. Z čírej potreby som vymyslel metódu bullet journal a teraz som sústredenejší a pracujem efektívnejšie. Keď som sa o tejto metóde rozprával s priateľmi zápasiacimi s podobným problémom, spustila sa lavína. Prešlo niekoľko rokov a na moje obrovské prekvapenie sa z metódy bullet journal stalo globálne hnutie.
Metóda bullet journal nie je len o organizácii poznámok a zoznamoch úloh. Cieľom je „intencionálny život“. Život, z ktorého vytesníte zbytočné rozptýlenie a sústredíte svoj čas a energiu na nájdenie skutočného zmyslu v práci aj v osobnom živote. Ak chcete viac času venovať tomu, na čom vám záleží, zabudnite na hlúposti. V tejto knihe vám ukážem ako.

Zachyťte minulosť: Stačí vám len pero a papier. Vytvorte si prehľadný a podrobný záznam, čo ste kedy robili.
Usporiadajte si prítomnosť: Systematicky, cielene a tvorivo upokojte každodenný ruch.
Naplánujte si budúcnosť: Premeňte svoju zvedavosť na ciele a rozdeľte ich na manažovateľné kroky, ktoré vedú k veľkej zmene.

Knihu som napísal pre frustrovaných autorov zoznamov, ľudí, čo nezvládajú žonglovanie medzi viacerými úlohami, kreatívcov hľadajúcich štruktúrovaný prístup. Či už používate bullet journal dávno, alebo ste práve začali, táto kniha vám pomôže stať sa pilotom svojho života, nielen bezradným pasažierom.

Originálny názov: The Bullet Journal Metod Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 145×227 mm ISBN: 9788055167671 Počet strán: 320 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách