Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Puzzle Martin Dráb: Eidolon

Martin Dráb: Eidolon

Martin Dráb: Eidolon

Martin DrábPucle (2019)

🍌 Odosielame o 5 dní.
25,90€

Poskladajte si ilustrované PUZZLE s motívom od slovenského ilustrátora Martina Drába! Pucle sú bystro - krásna skladačka, ktorá prináša hravý pohľad na umenie a cibrí myseľ. Skladanie pôsobí terapeuticky a je aktívnym relaxom pre mozog.
"Poskladajte si ilustrované PUZZLE s motívom od slovenského ilustrátora Martina Drába! Pucle sú bystro - krásna skladačka, ktorá prináša hravý pohľad na umenie a cibrí myseľ. Skladanie pôsobí terapeuticky a je aktívnym relaxom pre mozog.

O autorovi ilustrácie: Martin Dráb pochádza z Novej Dubnice, žije a tvorí v Trenčíne. Vyštudoval City U of Seattle v Trenčíne. V umení je z veľkej časti samouk a s kreslením začínal ako všetci, v škole cez hodinu, do zošita. Aktívne sa venuje umeniu od roku 2008. Pre Pucle vytvoril motív Eidolon.
„V umení sa vychádzam z toho, že neviem kresliť. Mám veľmi asymetrický štýl, mám rád uletené farby a často malujem uletené príšerky. V street art využívam stencil art (šablóny). Veľmi ma baví cestovať a lepiť plagáty na miesta, ktoré diváka nemôžu uraziť.“
Pri svojej tvorbe využíva rôzne techniky – akryl, spreje, fixy, tetovanie alebo počítačovú grafiku. Jeho najväčšou vášňou je street art.

Objavte s nami túto krásnu skladačku a puzzle už pre vás nikdy nebudú to, čo bývali - odteraz to budú len a len Pucle.

V balení: Puzzle v bavlnenom vrecúšku, príručka bystrých skladačov
Rozmery tubusu: 10x10x15 cm
Rozmery hracej plochy: 47x33 cm
Počet dielikov: 200
Rozmer jedného dielika: 3,5 x 4,5 cm
Hmotnosť celého výrobku: 300g
Vekové odporúčanie: 6+
Jazyk návodu: slovenský, anglický

Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 8+ : 500

Zaradené v kategóriách