Nové septembrové knižné zľavy sú TU!

Španielčina do ucha 1 [SK] [Médium CD]

1 x CD-ROM, 4 x audio CD, textová časť


🍌 Odosielame o 6 dní.
27,90€
Zľava 18%
22,88€

Originálny výučbový materiál, ktorý kombinuje možnosti audio nahrávok a multimediálneho softvéru. Je vhodný ako doplnok k samostatnému štúdiu cudzieho jazyka, ale zároveň je aj výborným pomocníkom pri výučbe v akomkoľvek type kurzu alebo jazykovej škole.

Nájdete tu vždy jednoducho a rýchlo presne to čo práve potrebujete. Môžete ho používat doma, v práci, na cestách a vôbec všade tam, kde chcete efektivne využít svoj čas pre výučbu cudzieho jazyka.

Audio učebnice na CD sú založené na princípe počúvania a porozumenia. Stručné, ale výstižné vysvetlenie gramatických javov, počúvanie príkladov a nasledovné počúvanie viet nahovorených rodilým hovorcom. Po pauze, ktorá nasleduje po zaznení vety v cudzom jazyku, nasleduje jej preklad do slovenčiny.

Audio učebnice majú široké možnosti využitia. Nielen že ich môžete používať doma alebo v práci, ale i na cestách, kedy je čas iným spôsobom nevyužitý.

Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatického javu, rozšírenie slovnej zásoby. Príkladové vety sú vždy zamerané na vybraný gramatický jav a sú nahrané v poradí - španielska veta nahovorená rodilým hovorcom - krátka pauza - slovenský preklad.

Katalógové číslo: 8594062450597 Rozmer: 135×188 mm Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách