Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

BUSY BEE 4 + online vstup (Online CD)

Anglický jazyk pre mladších školákov


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,00€

Busy Bee 4 je súčasťou súboru učebníc anglického jazyka, určeného pre I. stupeň ZŠ. Učebnica je určená pre žiakov IV. ročníka ZŠ. Tematicky aj gramaticky naväzuje na Busy Bee 3. Žiaci si upevnia zručnosť čítania, písania, posluchu a konverzácie. Témy jednotlivých lekcií sú aktuálne a zároveň pre žiakov zaujímavé. Obsahuje 16 zaujímavých lekcií. Témy, slovná zásoba a gramatika sú primerané schopnostiam detí mladšieho školského veku.

Učenie hrou - publikácie obsahujú veľa zábavných aktivít, veselé pesničky a rýmovačky na upevnenie slovnej zásoby.
Dva v jednom - učebnice sú zostavené tak, že po každej lekcii nasleduje dvojstrana aktivít na precvičenie preberanej témy.
Pomoc pre žiakov aj rodičov - v závere sú zoradené slovíčka a frázy podľa jednotlivých lekcií s výslovnosťou a prekladom do materinského jazyka.
Každý diel tvorí a môžete si u nás aj samostatne objednať:
  • učebnica pre žiaka
  • metodická príručka pre učiteľa
  • audio CD
  • obrázkové karty - 1 sada vhodná pre všetky diely
Učebnicu si môžete aj prelistovať TU.

4. diel učebnice Busy Bee 4 prešiel odborným posúdením Štátnym pedagogickým ústavom. Z neho vyplýva, že súbor publikácií Busy Bee 4 pozostávajúci z učebnice, pracovného zošita, metodickej príručky pre učiteľa a audio nahrávky, je v súlade so súčasne platnými učebnými osnovami pre anglický jazyk. Ministerstvo školstva SR na základe odporúčania Štátneho pedagogického ústavu odporúča učebnicu Busy Bee 4 pre 1. stupeň základných škôl od autorov Mgr. Mária Matoušková a Mgr. Vratislav Matoušek a zaraďuje ju do zoznamu odporúčaných učebníc pre základné školy.

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2008 ISBN: 8096757893 Rozmer: 210×295 mm Počet strán: 68 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina, angličtina

Zaradené v kategóriách