📚 Aktuálne knižné zľavy

DVD Trhlina (film) - Peter  Bebjak
DVD (9,99€) DVD (19,99€) Ultra HD Blu-ray (33,99€)

Trhlina (film)

Mysteriózny film podľa knižnej predlohy Jozefa Kariku

Peter BebjakBonton Film (1970) • Knižná predloha: Trhlina

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,99€

Nezamestnaný absolvent Igor objaví záznamy výpovedí psychiatrického pacienta Waltera Fischera. Ten pred sedemdesiatimi rokmi záhadne zmizol v pohorí Tribeč a keď sa po vyše dvoch mesiacoch rovnako záhadne objavil, mal na tele čudné popáleniny a zranenia. Bol dezorientovaný, nedokázal vysvetliť, čo sa mu stalo, už nikdy sa nespamätal. Igor pátra ďalej a s údivom zisťuje, že Fischerov prípad nie je ojedinelý – zmienky o tajomnom miznutí ľudí v tomto pohorí siahajú hlboko do histórie. Hrôzostrašných prípadov pribúda.
Igor s priateľkou Miou, konšpirátorom Andrejom a tvrdým skeptikom Dávidom preniká čoraz hlbšie a odhaľuje skutočnosti, ktoré sú oveľa desivejšie než akákoľvek fantázia. Vyberú sa na výpravu priamo do tribečských lesov, kde zažijú čosi vymykajúce sa chápaniu. Spočiatku nevinné pátranie sa končí tragicky.
Toto tajomstvo má totiž príšerne ostré zuby


Herci: Dávid Hartl, Mária Bartalos, Matej Marušín, Tomáš Maštalír, Juraj Loj, Tomáš Mischura, Martin Šalacha, Emanuel Hason, Ondrej Hraška, Jaroslav Mottl, Ela Lehotská, Ľuboš Radošovský

Jazyk: slovenský 5.1 Rok vydania: 1970 Rozmer: 135×190 mm Katalógové číslo: 125079 Dĺžka: 111 Obal: DVD obal

Zaradené v kategóriách