Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Žiadnu lásku, len sex

Osem týždňov neviazaného sexu? Čo tým stratí?

Vi KeelandIkar (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
14,90€
Zľava 20%
11,90€

📚Prečítaná za 9,69€ (Zľava 35%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Môj vzťah s Hunterom sa začal takto: Stretli sme sa na svadbe. Celú noc sme vrhali po sebe pohľady. Jeho drzé, oplzlé reči by ma inokedy odradili, no z nepochopiteľného dôvodu sa stal presný opak. Skončili sme v mojej hotelovej izbe. Nasledujúce ráno som sa vrátila do New Yorku a jeho som nechala v Kalifornii aj s mojím nesprávnym telefónnym číslom.
Po roku sa našej spoločnej priateľke narodilo dieťa a ja som sa pri tej príležitosti znovu stretla s Hunterom. Tentoraz som mu nechala matkino číslo – tá svojimi rečami o bábätkách a sobáši odstraší každého chlapa – a odletela som do New Yorku.
Nasledujúci týždeň sa však objavil na večeri v dome moje matky. Ten blázon si ju celkom získal! Hunter mal pracovne stráviť v New Yorku osem týždňov. Navrhol mi, aby sme si ten čas spestrili poriadnymi súložami.
Osem týždňov bezuzdného sexu bez akýchkoľvek záväzkov? Čo tým stratím? Nič, pomyslela som si. Veď je to len sex, žiadna láska. Ale viete, ako to chodí: človek mieni, pánboh mení.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Sex, Not Love Rok vydania: 2019 ISBN: 9788055166209 Rozmer: 130×202 mm Počet strán: 352 Väzba: pevná Štýl: romantický, erotickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách