Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Navždy spolu

Alexa RileyIkar (2019) • Séria For Her • 3. diel

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
9,90€
Zľava 28%
7,10€

📚Prečítaná za 6,44€ (Zľava 35%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Jordan Chen je uzavretý muž, nerád na seba upozorňuje. Dozerá na bezpečnosť v technologickom oddelení spoločnosti Osbourne, má železné zovretie a tvrdú ruku. V práci sa s nikým príliš nekontaktuje, až kým nestretne krásnu Jay. Odvtedy sa mu jeho samotársky život zrazu nezdá taký dokonalý. Potrebuje viac. Potrebuje ju.
Jay Rosová, asistentka Milesa Osbourna, je oddaná svojej práci. V živote nestretla veľa mužov. Svojim nepriateľom sa usmieva do tváre, a tak ľahko získava, čo potrebuje. Ani ona vo firme nepozná veľa ľudí, preto ju poteší, keď jej Jordan nečakane ponúkne priateľstvo. Je polichotená, možno aj trochu vzrušená.
Úspešná spoločnosť ako Osbourne však vždy má mocných nepriateľov a ich obeťou sa stane aj Jay. Jordan si uvedomí, že najviac na svete túži po tom, aby ju bezpečne priviedol späť domov. A rovno aj do svojho mužného náručia!

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Claimed Rok vydania: 2019 ISBN: 9788055165271 Rozmer: 125×200 mm Počet strán: 240 Väzba: pevná Štýl: napínavý, erotický, romantickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách