Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Chlapec vo svetle reflektorov

Vedia žalostne málo o tom, čo ich čaká a neminie

Samuel BjorkIkar (2019) • Séria Holger Munch a Mia Kruger • 3. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 23%
11,40€

📚Prečítaná za 8,20€ (Zľava 45%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup


Sú Vianoce. Starší muž šoféruje auto cez Škandinávske vrchy. Zrazu si všimne, ako sa v tme pred ním čosi črtá. Len-len že stihne pribrzdiť a zastaviť. V snehových jazykoch tvoriacich sa pred autom stojí malý chlapec. Má modré pery a na hlave nasadené jelenie parohy.
O štrnásť rokov nájdu v neďalekom horskom jazere telo zavraždeného dievčaťa oblečeného v baletnom úbore. Na brehu stojí fotoaparát pripevnený na statív. Vo vrese pri brehu nájdu vytrhnutú stranu z detskej knihy Bratia Levie srdce.
Vyšetrovateľku Miu Krügerovú stále máta smrť jej dvojčaťa a jej kolega Holger Munch si vzal neplatené voľno, aby sa postaral o svoju dcéru. Čudný a spletitý prípad ich však čoraz viac vťahuje do svojich osídel, hoci sú skalopevne presvedčení, že prípad čoskoro vyriešia. Vedia toho však až žalostne málo. O tom, čo ich čaká a neminie.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Gutten som elsket radyr Rok vydania: 2019 ISBN: 9788055165080 Rozmer: 145×227 mm Počet strán: 392 Väzba: pevná s prebalom Štýl: napínavý, mysterióznyJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách