Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Si to ty, na kom záleží...

Jarmila SlovákováJJK trade (2020) • Séria (Ne)verná • 4. diel

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
13,99€
Zľava 28%
10,10€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Pretože jedinou osobou, ktorá môže vo svojom živote niečo zmeniť, SI TY. Jediná osoba, na ktorej záleží SI TY. Si to práve ty, kto si musí uvedomiť, že takto to už ďalej nejde, a hocičo iné - skutočne hocičo, čo na teba teraz čaká, už nemôže byť horšie ako to, čo si prežívala predtým.

4. diel série (Ne)verná sa od predošlých troch častí nemálo odlišuje. Autorka v tejto knihe rozoberá nielen udalosti, ktoré skrížili Dušaninu cestu životom, ale takisto sa čitateľom prihovára s doposiaľ najväčšou úprimnosťou, akú v jej knihách nájdeme. Spomína na mnohé zážitky z vlastnej minulosti, poukazuje na to, ako sa sama vyrovnala so svojimi osobnými tragédiami a do konceptu zapája aj svoje čitateľky a ich príbehy.

Vďaka tomu má čitateľ pocit, že sa "rozpráva" so svojím priateľom. Že nečíta len banálny príbeh s jednou zápletkou. SI TO TY dodá každému silu kráčať ďalej, nech sa v jeho živote deje čokoľvek. A čo je najpodstatnejšie - ukáže mu, že sa netreba báť zmien. Ani tých radikálnych a naoko priam drastických.

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2020 ISBN: 9788099909008 Rozmer: 120×184 mm Počet strán: 150 Väzba: brožovaná Štýl: psychologický, filozofický, duchovnýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách