Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Trenčín region -

Trenčín region

Travel guide / sprievodca

The Rock (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
8,00€
Zľava 7%
7,44€

Prvý komplexný 110-stranový turistický bedeker o Trenčianskom kraji (v slovenčine a angličtine) obsahuje profily pamiatok, praktické informácie, 3D animácie, mnoho článkov a viac ako 250 fotografií. Praktický vreckový formát je obohatený o rozkladaciu mapu.

Trenčín region sprievodca prináša nielen profily samotných hradov, múzeí a iných atrakcií, ktoré často nepoznajú ani domáci, ale sú v ňom zachytené aj príbehy ľudí, ktorí sú za týmito miestami.

Bedeker vám ponúkne najlepšie výhľady na mesto a zavedie vás na miesta, kde môžete prežiť chvíle napätia alebo odhalí ako chutí Trenčiansky kraj. Dozvediete sa, kde môžete vidieť svet z konského sedla, zažiť Vianoce v júli, spoznať kraj z vtáčej perspektívy alebo zísť do podzemia.

Na vzniku publikácie sa podieľal medzinárodný tím novinárov, ktorí cestovali po regióne a prinášajú informácie na základe vlastného zážitku. Titul vychádza v cestovateľskej edícii Veľkolepé Slovensko (Spectacular Slovakia).

Obsahuje mapu / Includes pull-out mapO edícii Veľkolepé Slovensko (Spectacular Slovakia):
Edícia Spectacular Slovakia (veľkolepé Slovensko), začala vychádzať pôvodne iba v anglickom jazyku ešte v roku 1996 ako špecializovaná magazínová príloha novín The Slovak Spectator. Na Slovensko bol pozvaný každý rok jeden zahraničný novinár, ktorý spoznával našu krajinu a priniesol o Slovensku veľký cestopis. K zmene došlo v roku 2011, keď začali do edície prispievať viacerí autori zo Slovenska aj zo zahraničia vrátane fotografov Yuriho Dojča či Chrisa Perkinsa. V roku 2013 došlo aj k úprave dizajnu do dnešnej knižnej podoby s praktickým vreckovým formátom. Edícia Spectacular Slovakia obsahuje dva tituly v slovenčine: Slovensko – knižný sprievodca, Sprievodca - Nitra; anglicko-slovenské publikácie Košice region / Košický región, Bratislava region / Bratislavský región, Trenčín region) a tituly v angličtine: Bratislava City Guide, Nitra City Guide a Slovakia – travel guide.

Príloha: map Jazyk: anglický, slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 135×225 mm ISBN: 9788089988013 Počet strán: 112 Väzba: flexi

Zaradené v kategóriách