🌸 Majáles knižných zliav 📚

Traja pátrači 84, 85, 86 (3x)

Záhada ukradnutej ceny, Záhada kúpeného hráča, Záhada nebezpečnej cesty


🍌 Odosielame o 9 dní.
12,90€
Zľava 15%
10,97€

TRAJA PÁTRAČI 3 x v jednej knižke! Nové, doteraz do slovenčiny nepreložené vydania pôvodných anglických titulov.

V prvom príbehu – Záhada ukradnutej ceny – spoznáme Jupitera ešte ako dieťa, keď hral v komických seriáloch a prezývali ho Tučibomba. Po rokoch sa herci zo seriálu stretnú pred kamerami a Jupiter musí odhaliť nielen to, kto ukradol hodnotnú cenu, ale aj zámery prefíkaného podvodníka.

Druhý príbeh – Záhada kúpeného hráča – je zo športového prostredia a predstaví sa v ňom predovšetkým Peter Crenshaw. Ten dostane záhadnú finančnú ponuku, aby prestúpil do tímu inej školy. Jupiterovi sa to zdá podozrivé a Traja pátrači riešia ďalší prípad, kde narazia na nebezpečného protivníka a ide im o život.

Tretí príbeh – Záhada nebezpečnej cesty – sa odohráva v horách v Mexiku a ide v ňom o strieborný poklad ukrytý v jaskyni, ktorého sa chce pomocou našich troch priateľov zmocniť na všetko odhodlaný zločinec. Tí však odhalia jeho plány, no ocitnú sa v strašnom nebezpečenstve, keď v ich blízkosti vybuchne sopka.

Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 7+ ISBN: 9788010032143 Rozmer: 127×207 mm Počet strán: 368 Väzba: pevná Štýl: napínavý, dobrodružnýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách