🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Nebezpečná hra - Danielle Steel

Nebezpečná hra

Danielle SteelIkar (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,90€
Zľava 7%
11,07€

Známa televízna reportérka Alix Phillipsová sa vyhýba guľkám a porušuje pravidlá len preto, aby prinášala horúce správy o nepokojoch v Amerike či demonštráciách v uliciach Teheránu. Spolu s kameramanom Benom Chapmanom riskujú život, len aby predbehli ostatných spravodajcov. Ich najnovšia úloha rozmotáva neuveriteľný príbeh, ktorý zauzlil životy mnohým ľuďom: pátrajú po dôkazoch, ktoré by pomohli usvedčiť viceprezidenta USA Tonyho Clarka z korupcie.
Kľúčom k odhaleniu desivého tajomstva je Olympia Fosterová. Táto krehká žena videla na vlastné oči vraždu svojho manžela, váženého senátora, ktorý kandidoval na prezidenta. Spoločensky uznávaná a obdivovaná vdova hľadá emocionálnu podporu u Clarka, ktorý by sa s ňou rád oženil. Keď Fosterová ponuku na sobáš odmietne, stane sa viceprezident jej ochrancom a dôverníkom. Reportérka Phillipsová sa dostane na stopu takého závažného zločinu, že pátranie preberú federálni agenti a jej sa niekto začne vyhrážať smrťou.

Originálny názov: Dangerous Games Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055164229 Počet strán: 264 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách