🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Ostré predmety - Gillian Flynn

Ostré predmety

Gillian FlynnIkar (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,90€
Zľava 7%
9,21€

Novinárka Camille Preakerová sa vracia do rodného mestečka Wind Gap v štáte Missouri. Chce napísať reportáž o nezvestnom desaťročnom dievčatku. Krátko po jej príchode však malú Natáliu nájdu mŕtvu, dokonca s vytrhnutými zubami. Podobný prípad sa už stal pred rokom. Obe vraždy majú pre Camille osobný charakter – aj jej pred niekoľkými rokmi zomrela mladšia sestra Marian.
Camille sa oboznamuje s okolnosťami oboch vrážd a spoznáva rodiny obetí. Čoraz naliehavejšie si uvedomuje, že všetko je inak, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. V hlave sa jej rojí množstvo otázok. Ide o miestneho obyvateľa alebo vrah nepochádza z Wind Gapu, ako sa domnieva detektív Willis? Prečo Camillina matka nezmenila vzhľad dcérinej izby ani roky po jej smrti? Prečo vlastne musela zomrieť? Prečo sa druhá nevlastná sestra správa čudne a nevyspytateľne? Camille hľadá vraha a pritom odhaľuje rodinné tajomstvá, pred ktorými chcela kedysi utiecť.

Originálny názov: Sharp Objects Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 132×210 mm ISBN: 9788055164540 Počet strán: 272 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách