🎵 Nové CD Sima Martausová: Oslobodená

Kniha Kto býva v norách a brlohoch - Markéta Špačková

Kto býva v norách a brlohoch


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
9,99€
Zľava 7%
9,29€

Táto kniha je súčasťou tipov na vianočný darček v rámci kolekcie Knihy pre malých rebelov. Ak chceš viac takýchto tipov, pozri tu.

Pozri sa do vnútra brlohov

Viete o tom, že hrdzavá líška je veľká neporiadnica a že jazvec je jedno z najčistotnejších zvieratiek, ktoré má dokonca svoj vlastný záchodík? Napriek tomu sú to susedia, ktorí sa často delia o jednu noru. Neveríte? Tak s nami poďte nazrieť do ich tajomných domčekov a komôrok ukrytých pod pníkmi a vývratmi v hĺbke aj niekoľkých metrov pod povrchom... Budeme sa predierať podzemnými labyrintmi a navštívime veselú králičiu rodinku, ale trebárs aj ospalé medvede v ich jaskynnom pelešteku a nezbedné malé lasice v nore zdedenej po myškách.

Z nádherne ilustrovanej encyklopédie, ktorá je súčasťou knihy, sa dozviete ďalšie zaujímavosti z ríše zvierat – napríklad aj to, že aj obávaný a neohrozený medveď grizzly sa jednému malému zvieratku radšej vyhne oblúkom... Tak na čo ešte čakáte? Hor sa do lesných brlohov a dúpät!


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 7+ Rozmer: 250×250 mm ISBN: 9788000051055 Počet strán: 32 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách