💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Kniha Hry o život: Skúška ohňom - Suzanne Collins

Hry o život: Skúška ohňom

Suzanne CollinsCooBoo (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,99€
Zľava 7%
11,15€

Titul je dostupný aj v kolekcii za skvelú cenu!

Navzdory všetkému je Katniss stále nažive. Vyhrala Hry o život spolu s Peetom, no televízna šou sa ešte neskončila. Čaká ich víťazné turné po všetkých obvodoch, na ktorom musí prezidentovi Snowovi dokázať, že naozaj podporuje jeho politiku. Nepriamo však dosiahne pravý opak. Podnieti vlnu vzdoru proti samotnému prezidentovi. Keď si už Katniss myslí, že nič horšie sa stať nemôže, tvorcovia hier majú v rukáve nepríjemné prekvapenie.

Vydavateľstvo CooBoo prináša slovenským čitateľom a fanúšikom filmovej a knižnej série Hry o život exkluzívne vydanie tejto kultovej dystopickej trilógie. Hry o život obleteli celý svet a tak ako spopularizovala čítanie medzi deťmi séria o Harrym Potterovi, Hry o život vrátili ku knihám celú generáciu tínedžerov. Teraz sa vám dostáva do rúk nové exkluzívne vydanie pre novú generáciu tínedžerských čitateľov.


Originálny názov: The Hunger Games: Catching Fire Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 13+ Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788056607718 Počet strán: 376 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách